BİZE YAZIN
contact-banner-image
Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Firmamız, teknik olarak sürekli geliştirdiği alt yapısı ve servis imkânlarıyla birlikte Yorgan Battaniye Yıkama konusunda temiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Bu konuda deneyimli personellerimiz ile birlikte bir telefon kadar yakın olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sayede bölgede öncü olarak rol alıyor ve üstün teknolojilerden yararlanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Yorgan ve battaniyeleriniz evlerden alındıktan sonra ilk olarak paketlenir ve daha sonra fabrikamıza getirilir. Yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra da kurulama hizmetleriyle birlikte hazır hale getirilir. Daha sonra paketlenerek sizlere teslim edilmektedir. Yorgan Battaniye Yıkama hizmeti alabileceğiniz kaliteli ve bilgili uzman çalışanlarıyla birlikte sektördeki lider kuruluşlardan biri olarak en iyi temizlik hizmeti vermekteyiz. 

Bu hizmetlere ek olarak teknik konularda yaşanan yenilikleri takip ediyor ve uygun alt yapı ile sizlere ulaştırıyoruz. Genel anlamda çevremizdeki tüm semtlere hizmet vermekte ve hızlı bir şekilde 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz. Zamanla kirlenen yorgan ve battaniyelerinizin kir ve tozdan tamamen kurtulabilmesi adına rutin temizliğinin yapılması gerekir. 

Yorgan Battaniye Yıkama yaparken hijyenik olarak temizlendiğini ve tüm lekelerinin çıkarıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu işlemlerde alerji yapmayan temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Tüm battaniye çeşitlerinde kullandığımız yöntemler ile %100 başarılı sonuçlar alıyor ve kurutma odalarımız sayesinde nem ve rutubet kokusu olmadan sizlerle teslim ediyoruz. Bu sayede uzun süre temiz kalacak olan ürünleriniz ile birlikte yine uzun süreli kullanımlar yapabilirsiniz.