BİZE YAZIN
contact-banner-image
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama konusunda firma olarak farklı koltuk ve halı yıkama firmaları dışında çok daha profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra köpüklü yıkama uygulamalarını kullanarak koltuklarınızı derinlemesine yıkamaya devam ediyoruz. Firmamızda yer alan tüm makineler köpüklü yıkama metodu ile birlikte yüzeylerine herhangi bir zarar verilmeden temizlenir. Buharlı makinelerin aşırı olarak buhar ve ısı yayması koltuklarınızın deforme olmasına neden olacağı için köpüklü makineleri tercih ediyoruz. Ayrıca uygun devirde çalışan makineler ile koltuk lekelerinizi derinlemesine temizliyor ve ilk gün ki parlaklığına ulaştırıyoruz.

Koltuk Yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmetlerinde olduğu gibi farklı yıkama hizmetlerinde de kaliteli bir şekilde işlem gerçekleştiriyoruz. Yerinde yıkama hizmeti alabilir ya da koltuklarınızı firmamıza götürerek yıkayabiliriz. Ayrıca %100 bitkisel şampuanlar ile birlikte kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın yanında diğer ev eşyalarınızın da yıkama işlemlerini gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz. 

Koltuk yıkama aslında ihmale gelmemelidir ve bu işi yapmak tam anlamıyla uzman kişilere düşmektedir. Günümüz teknolojilerinden yararlanan ve tam otomatik makineler ile sunulan Koltuk Yıkama hizmetleri amacına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Derinlemesine temizlik sağlayabilen makineler ile koltuklarınız kısa bir sürede tekrar kullanıma hazır hale gelir. Firmamızca kullandığımız yıkama şampuanları da ürünlerinizi yıpratmayan özelliktedir ve lekeleri çıkarmak için kullanılan öncü markalar arasındadır. Mikropları yok etmek adına tüm dezenfekte işlemleri için farklı sistemler kullanıyor ve günümüz teknolojilerini sizlerle buluşturuyoruz. Derinlemesine temizlik ve kaliteli bir hizmet için Koltuk Yıkama firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.